176 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Чоловічі шкарпетки Duna 2113 з мисливської колекції — практичний вибір для активних чоловіків. Їхній унікальний дизайн із зображенням дикого кабана надає шкарпеткам особливого шарму.
Вони виготовлені з високоякісних матеріалів (75% бавовна, 20% поліамід, 5% еластан), які забезпечують оптимальну м'якість, міцність і еластичність. Посилений подвійний борт і фігурні канали роблять їх ідеальним вибором для повсякденного носіння.
Шкарпетки Duna 2113 надійно фіксуються на нозі, забезпечують гарну циркуляцію повітря й ефективно відводять вологу, підтримуючи ноги сухими. Анатомічна плюшева стопа додає додаткову амортизацію, а різноманітні текстурні плетіння й інтегровані фігурні канали сприяють швидкому висиханню.
Гладка зона на гомілці забезпечує комфорт під час носіння високого взуття, а додаткові пом'якшувальні зони знижують навантаження на п'яту та пальці ніг.
Мисок із плоским швом надає зручності та комфорту навіть у разі тривалого носіння. Duna 2113 — це не тільки практичні, а й стильні шкарпетки, що ідеально підходять для повсякденного носіння, а також вони стануть незамінним супутником для туристів, мандрівників і мисливців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duna |
| Стать | Чоловіча |
| Вид виробу | Шкарпетки |
| Колір | Хакі |