Продавець Супер Снасті розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2422 відгуків
promo_banner
Товари для улюбленої рибалки
Контакти
Супер СнастіВадим
вул. Новомостицька 2, Київ, Україна
+380 (95) 729-10-63
+380 (93) 729-10-63
+380 (96) 960-27-93
+380 (67) 729-10-63
+380957291063+380957291063
Мапа

Прикормка по холодній воді

Прикормка по холодній воді

Прикормка по холодній воді

При виборі прикормки для риболовлі по холодній воді перевага може віддаватися як власноруч приготованим сумішей, так і готовим купівельними. Для фідерної риболовлі в осінній період рекомендується прикормку купувати вже в готовому вигляді. Проте рибалки, які звикли готувати прикорм самостійно, зможуть також оптимізувати суміш під певний час року, особливості водойми і рибу, що буде ще більш ефективним для успішного клювання.

Оптимальний розмір фракції

Із настанням холодів риба прагне накопичувати жирові запаси для довгої зимівлі. Тому її поведінку в цей період пов'язано з малою активністю і рухливістю для меншої витрати калорій і швидкого накопичення жирових запасів. Річна підгодовування не підходить для осінньої рибалки – великі частки у складі занадто швидко насичують рибу, тому вона швидше втрачає інтерес до прикорму та насадки. Риба буде стояти на підгодовування, але не клювати.

Щоб утримати і не перегодувати рибу варто використовувати прикормку з дрібною фракцією. Дуже дрібний складу змушує рибу довго ритися в підгодовування, але не перенасыщаться, що буде добре позначатися на клюванні. Використовуйте дрібне сито – навіть дрібний якісний прикорм може збивається в грудки, з-за яких риба швидко насититися і не стане клювати

Особливості механіки прикормки

Дуже важливо враховувати смакові пристрасті риби, яку належить ловити, для приготування прикормочной суміші. Потрібно враховувати прозорість води, глибину, присутність або відсутність течій. Для риболовлі на ляща та інших донних риб варто готувати пасивний прикорм – така суміш повинна розсипатися хмарою тільки при досягненні дна, щоб привернути увагу великої риби.

Для лову риби, що живе в товщі води (краснопірки, плітки, верховодки тощо) варто застосовувати активні суміші, розсипаються в товщі води і привертають увагу улову своєї механікою.

В якості додаткових смакових приманок найкраще в холодній воді використовувати тваринні компоненти – мотиля (попередньо розпушеного через сито, щоб не було грудок), знерухомленого опариша (окропом або заморожуванням) і т. п.

 

Вибір ароматики

Поширення аромату в холодній воді проходить набагато слабше і повільніше, ніж в теплій. Проте досвідчені рибалки не радять у зв'язку з цим збільшувати дозу ароматизаторів – риба може негативно сприйняти ударну концентрацію ароматики і покинути зону прикормки. Що стосується вибору ароматів, то для холодної води краще всього підійдуть аромати спецій, м'яса і риби, а ось аромати фруктового і солодкого характеру краще залишити для риболовлі в теплій воді.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner