Прийшо за два дні але не відправили в день замовлення а так все гаразд 🤝
Товар був у наявності. Швидко відправили. Магазин рекомендую!
Рекомендую
Все дуже гарно! Хочу ще замовити товари для зимовоі риболовлі!
Відповідальні ,як домовились так все вчасно зробили.Дякую!
Всё ок
Прийшо за два дні але не відправили в день замовлення а так все гаразд 🤝