Гуд
Продавець ніяк не відреагував на замовлення. Не рекомендую!!!
Ваше замовлення стояло вже спаковане і готове до відправки. Дивіться уважно за статусами замовлення в кабінеті.
Супер
Дякую, товар доставлено вчасно, магазин рекомендую 👍👍👍
все згідно опису.